9 ایده جذاب برای نصب ریسه در منزل+عکس

دسته بندی ها :
9 ایده جذاب برای نصب ریسه در منزل+عکس

برای زندگی امروز که دغدغه های زیادی را همه ی ما روزانه باید مدیریت نماییم و با مشکلات و استرس های زیادی نیز همراه هستند شاید داشتن دلخوشی هایی هر چند کوچک در منزل برای ساعاتی روحیه ما را تغییر دهند و بتوانیم خستگی روزمره خود را با آنها به نوعی در کنیم.

داشتن یک فضای جذاب در منزل و یا اتاق خواب خود یکی از مواردی است که قطعا میتواند بر روحیه شما اثر مثبت بگذارد و شما را شاداب نماید

ریسه اتاق خواب
استفاده از ریسه بر روی تخت خواب

نورهای ملایم و لطیف ثابت شده است که برای آرامش میتوانند موثر باشند که از این بین نور آفتابی و مهتابی جز بهترین گزینه هایی است که میتوانیم به شما پیشنهاد دهیم.با یک دیزاین ایده آل و با سلیقه میتوانید بهترین تزئینات نوری را با این ریسه های جذاب در منزل داشته باشید و عشقتان را بخوبی سورپرایز کنید یا برای دل خودتان یک طرح زیبا را پیاده سازی نمایید.

ریسه مرواریدی آفتابی
ریسه توپی یا مرواریدی استفاده شده بر روی دیوار اتاق

برای شب هنگام و خاموش کردن چراغ های اتاق به یک نور دلنشین و ارامبخش نیاز هست تا بتوانیم با آن کارهای قبل خواب را انجام دهیم و بعنوان شبخواب نیز برای ما تا صبح روشن بماند برای این دیزاین ما ریسه کریسمسی سوزنی را به شما معرفی مینماییم که با کمی سلیقه میتوانید با تورهای مخصوصی آنرا بر روی تخت خواب خود نصب نمایید و لذت ببرید .

ریسه سوزنی تخت خواب
استفاده از ریسه سوزنی برای بالای تخت خواب

دیزاین اتاق شما با سلیقه تان ارتباط مستقیمی دارد و هر طوری که شما علاقمند هستید میتوانید چیدمان آنرا انجام دهید برای هر دکوری که دارید حتما استفاده از چراغ های نوری رنگ و جلا بهتری به فضای تان خواهد داد و آنرا جذاب تر خواهد کرد . در تصویر پایین با ریسه های سوزنی بالای تخت طرح اسمانی را ایجاد کرده ایم که با خاموش کردن لامپ های روشنایی اتاق بسیار دل انگیز خواهند بود

دیزاین های دیوارها با استفاده از ریسه توپی هم طرفدارهای خاص و ویژه خود را دارد که ایده ای جذاب با نور ملایم است و مناسب افرادی است که نور ملایم را میپسندند.

یکی از مواردی که خانم های عزیز بشدت بر روی آن تاکید دارند ایینه اتاق شان میباشد که قصد داریم با ایده نورپردازی آنرا از حالت بی روح خارج سازیم و جذابیت بیشتری به آن بدهیم.

استفاده از ریسه های سوزنی یا مفتولی و یا توپی برای اطراف ایینه یکی از گزینه های ایده آلی است که میتوانیم بشما پیشنهاد دهیم

مطالب مرتبط

نظرات شما

× کمک میخواهید؟