آموزش نحوه نصب ریسه پرده ستاره

دسته بندی ها :
آموزش نحوه نصب ریسه پرده ستاره

ریسه های پرده ای یکی از جذابترین محصولاتی است که در دیزاین های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد و بعنوان یک کالای دکوراتیو محیط ما را زیبا و جذاب تر نشان میدهد. این ریسه بسیار پر طرفدار و زیبا را میتوان در جلوی پنجره ها یا اپن اشپزخانه ،اتاق خواب و… نصب نمایید و از آن لذت ببرید همچنین در ورودی تالارها و مراکز خرید نیز بسیار از ریسه ستاره ای استفاده میشود.

برای استفاده از این ریسه باید نکات فنی مربوط به آنرا با دقت مورد توجه خود قرار دهید تا در هنگام نصب و استفاده از آن به مشکل بر نخورید و بتوانید مدت ها از محصولی که خریداری نموده اید لذت ببرید و بشما کار بدهد.برای همین ما یک شماتیک کلی از ریسه را برای شما در ادامه قرار داده ایم تا بیشتر و بهتر با ابعاد ریسه پرده 12 ستاره آشنا شوید.

برای نصب این پرده ستاره ای شما میبایست سیم اصلی که تمام آویز ها با بست های پلاستیکی به آن متصل شده اند را به دیوار یا محل مورد نظر خود بصورت کاملا صاف بچسبانید که برای این کار ما میخ دوپا را به شما توصیه مینماییم که بسیار مناسب است . در هنگام کوبیدن میخ مراقب باشید سیم ریسه را زخمی نکنید!!!

در انتهای ریسه یک پریز دوشاخ مانند قرار داده شده است که آن برای اتصال چند ریسه بدنبال هم میباشد و مانند یک پریز عمل مینمایید که برق شهر را از خود عبور میدهد.

توجه

تعدادی بست پلاستیکی بر روی ریسه وجود دارد که به هیچ عنوان آنها را دست نزنید و یا باز ننمایید زیرا این بست ها تنظیم کننده محل قرار گرفتن هر آویز میباشد و نباید آنها را دستکاری کرد!!!

در پایان نصب میتوانید از ریسه خود لذت برید و برای ما تصاویر زیبایی را ارسال نمایید تا در صفحات خود از آنها با نام شما یاد کنیم. موفق و پیروز باشید در صورت داشتن هر سوال میتوانید در زیر همین پست نظرات خود را برای ما ارسال نمایید.

برای خرید این ریسه میتوانید اینجا کلیک نمایید

خرید ریسه پرده ستاره

مجستیک الکترونیک

مطالب مرتبط

نظرات شما

  1. دیبا گفت:

    وای تو روخدا کمک کنید من نمیدونستم که نباید بست پلاستیکی رو باز کرد باز کردم الانم اصلا نمیدونم چطوری نصب کنم خیر دنیا و اخرتتون ببرین چیکار کنم تو رو به خدا راهنماییم کنید خیلی دعا گوتون میشم

  2. یوسف گفت:

    سلام منم باز کردم ای کاش برگه راهنمایی داخل بسته بزارین

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟